Product Video
Product Video
Description
Description
| Collection: | Greencreek |
|---|---|
| Colors: | White, Charcoal, Gray, Light Brown, Medium Gray |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Viscose, 50% Acrylic |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 2" |
Shop Similar Styles
-
-
Sale price: $339 Regular price:$39915% offUnit price /Unavailable
-
-
Sale price: $239 Regular price:$29920% offUnit price /Unavailable
-
-
Islington Textured Luxe Area Rug - Clearance
Sale price: $519 Regular price:$89942% offUnit price /Unavailable -
-
-
Standlake Textured Luxe Area Rug
Sale price: $219 Regular price:$30929% offUnit price /Unavailable -
Kyabram Textured Abstract Area Rug
Sale price: $189 Regular price:$24924% offUnit price /Unavailable -
Washable
Velez 3D Rock Pattern Washable Rug
Sale price: $69 Regular price:$9930% offUnit price /Unavailable -
-
Higden Abstract Denim Blue Rug
Sale price: $219 Regular price:$30929% offUnit price /Unavailable -
-
-
Sale price: $219 Regular price:$30929% offUnit price /Unavailable







































