Description
Description
| Collection: | Honon |
|---|---|
| Colors: | Olive, White, Black, Rust, Mustard |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | 73% Viscose, 20% Polyester, 7% Acrylic |
| Pile: | Low Pile |
| Pile Height: | 0.18" |
| Styles: | Traditional |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.22" |
| Fringe Length: | 1" |
Shop Similar Styles
-
WashableOutdoor
Margaret Damask Brown Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss
Sale price: $199 Regular price:$29933% offUnit price /Unavailable -
Sale price: $199 Regular price:$32940% offUnit price /Unavailable
-
Sale price: $139 Regular price:$15913% offUnit price /Unavailable
-
Sale price: $199 Regular price:$2199% offUnit price /Unavailable
-
Ballisodare Thick Luxe Boutique Rug
Sale price: $219 Regular price:$38944% offUnit price /Unavailable -
WashableSale price: $189 Regular price:$1890% offUnit price /Unavailable
-
Marlene Medallion Brown Area Rug - Becki Owens x Livabliss
Sale price: $119 Regular price:$1298% offUnit price /Unavailable -
Sale price: $139 Regular price:$15913% offUnit price /Unavailable
-
Washable
Yanis Vintage Flat Pile Washable Rug
Sale price: $179 Regular price:$24928% offUnit price /Unavailable -
Sale price: $279 Regular price:$33918% offUnit price /Unavailable
-
Sale price: $139 Regular price:$16918% offUnit price /Unavailable
-
WashableOutdoor
Margaret Damask Sage Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss
Sale price: $219 Regular price:$2294% offUnit price /Unavailable -
WashableOutdoor
Margaret Damask Mustard Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss - Clearance
Sale price: $159 Regular price:$27943% offUnit price /Unavailable -
Bellara Luxury Fringed Faux Silk Rug
Sale price: $149 Regular price:$17917% offUnit price /Unavailable -
Whangamata Thick Luxe Boutique Rug
Sale price: $219 Regular price:$30929% offUnit price /Unavailable -
WashableOutdoor
Margaret Damask Sage & Gray Washable Area Rug - Becki Owens x Livabliss
Sale price: $219 Regular price:$24912% offUnit price /Unavailable







































