1
of
9
Loading...
Belah Luxury Fringed Faux Silk Rug
This item is currently sold out.
You might want to check out these similar products:
Free Shipping
Description
Description
| Collection: | Belah |
|---|---|
| Colors: | Ivory, Taupe, Cream, Tan, Peach |
| Construction: | Machine Woven |
| Material: | Face: 50% Viscose, 50% Acrylic / Warp: 100% Polyester |
| Pile: | Medium Pile |
| Pile Height: | 0.28" |
| Styles: | Contemporary |
| Made In: | Turkey |
| Thickness: | 0.31" |
| Fringe Length: | 0.1" |








